Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Kabu
25 листопада, 2014 - 13:04
Доброго дня, Працівниця узяла додатковий день відпочинку як донор, але у цей же день захворіла. Як бути з додатковим днем відпочинку: переносити чи ні?   Дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
25 листопада, 2014 - 14:24
Законодавством не передбачено перенесення на інший день зазначеного дня відпочинку у разі тимчасової непрацездатності.
0лена
Зображення користувача 0лена.
Олена
17 грудня, 2014 - 08:56
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, як правильно надати працівнику донорські вихідні, якщо підчас здавання крові робочий день складав 8 годин, а коли звернувся за наданням вихідних днів, робочий графік становить 1 доба, 3 вихідних, до того ж заява на 01 січня (робоча доба за графіком) але святковий за законодавством?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 грудня, 2014 - 10:42
Відповідно до частини другої ст. 9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» після кожного дня давання крові та (або) її компонентів, в тому числі у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час протягом року після дня давання крові чи її компонентів. Як бачимо, при наданні додаткового дня відпочинку у Законі не йдеться про тривалість робочого дня, а тільки про робочий день. Отже, якщо з дня давання крові не минуло більше року, то працівник має право на додатковий день відпочинку тоді, коли він бажає, не зважаючи на робочий графік, тобто 01.01.2015.
0лена
Зображення користувача 0лена.
Олена
17 грудня, 2014 - 12:44
Дуже дякую! Ваші відповіді завжди такі практичні!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 грудня, 2014 - 14:15
Будь ласка.