...
Реєструйся

Міносвіти відправить студентів і аспірантів на стажування за кордон


Утворена конкурсна комісія з відбору на навчання студентів та аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України наказом від 1 березня 2013 № 313 прийняв рішення оголосити конкурс з відбору на навчання студентів та аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році.

Оголошення про проведення конкурсу має бути опубліковане в газеті «Освіта України» і розміщено на офіційному сайті міністерства.

Також згідно з наказом повинна бути утворена конкурсна комісія з відбору на навчання студентів та аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році (далі – конкурсна комісія) у складі згідно з додатком 1 до наказом.

Обов’язок довести до відома студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників закладу інформацію про конкурс з вищевідзначених відбору, умови і терміни участі в ньому, покладена на керівників ВНЗ. Також останні повинні провести попередній відбір претендентів і в установленому порядку подати до конкурсної комісії:

– документи осіб, які претендують на проходження навчання та стажування, передбачені пп. 14 і 15 Положення, за формами згідно з додатками 2 – 9 до наказу;

– розрахунки та обгрунтування витрат бюджетних коштів на оплату послуг, пов’язаних з проходженням навчання, стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном і визначених п. 3 Порядку, з урахуванням вимог постанови Кабміну від 2 лютого 2011 р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Організаційне та інформаційне забезпечення діяльності конкурсної комісії повинен забезпечувати Департамент вищої освіти міністерства. При цьому, контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника міністра Євгена Сулиму.