...
Реєструйся

Міносвіти запровадить електронний прийом документів у ВНЗ


Наступного року Міністерство освіти врахує всі помилки поточної вступної кампанії і впровадить систему електронного прийому документів
Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів, член парламентського Комітету з питань освіти і науки Максим Луцький.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, політик повідомив, що напередодні відбулася селекторна нарада ректорів українських вузів з Міністром освіти Дмитром Табачником, на якому його учасники прийшли до висновку, що така система дасть змогу поліпшити процес прийому документів від абітурієнтів.
«Наступного року буде розроблено і введено в дію електронну програму прийому документів від випускників, що дещо розвантажить роботу приймальних комісій. Ми враховуємо той факт, що не в усіх випускників є можливість виходу в інтернет, тому вони завжди зможуть звернутися безпосередньо до вузу, в приймальну комісію і там здати свої документи», – повідомив депутат.

При цьому, Луцький відзначив, що більшість великих навчальних закладів, які найчастіше і страждають від величезного напливу абітурієнтів, технічно готові до такого нововведення.
«При Міносвіти буде створена спеціальна робоча група, до якої увійдуть представники відомства, члени профільного парламентського Комітету, представники провідних вузів. І ми всі разом оперативно розробимо програму відповідно до світових стандартів, і запустимо її в дію вже в наступному році», – додав парламентарій.

Він також нагадав, що в четвер, 5 серпня, – останній день прийому документів в українських вузах. У п’ятницю, 6 серпня, всі приймальні комісії оприлюднять списки рекомендованих до зарахування.

Джерело:focus.ua