...
Реєструйся

Мінпраці: комплекти документів на субсидії вже відправлено до Пенсійного фонду


Міністерством праці та соціальної політики вже виготовлено та надіслано до регіональних управлінь Пенсійного фонду для розсилки пенсіонерам 9,5 мільйона комплектів документів, необхідних для оформлення житлових субсидій родинами, у складі яких є пенсіонери.

Як повідомили в прес-службі Мінпраці, про це вчора повідомив міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага під час селекторної наради з керівниками центральних та регіональних органів виконавчої влади, яку проводив перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв. З цього обсягу документів оформлено в конверти для розсилки 6 мільйонів.

Надрага зазначив, що протягом десяти днів – а саме стільки минуло з моменту введення нового спрощеного порядку призначення житлових субсидій – в регіонах вдалося організувати належну роботу. Водночас, за словами міністра, залишається низка проблемних питань, і в першу чергу це – недостатньо потужна інформаційна кампанія.

«Необхідно проінформувати кожну родину про наявність у них права на оплату житлово-комунальних послуг на рівні 10-15 відсотків від своїх сімейних доходів. На даному етапі успіх нашої роботи залежить від того, наскільки всеосяжної буде інформаційно-роз’яснювальна робота», – зазначив міністр праці.

Він також нагадав, що роз’яснення з усіх питань щодо надання субсидій за спрощеним порядком можна отримати через оперативний зв’язок з Центральним штабом Мінпраці. Надрага закликав керівників робочих комісій при обласних і районних адміністраціях проаналізувати і зробити висновки про випадки порушень у роботі за новим порядком призначення субсидій. Він відзначив, що, за даними моніторингу урядового контактного центру, найбільше звернень з проблемних питань оформлення субсидій надходить з Київської області та міста Києва.

«Немає необхідності говорити про особливий рівень відповідальності за успішно проведену роботу. Все необхідне для того, щоб до 1 вересня ми змогли виконати рішення Кабінету Міністрів, у нас є. Справа за належною організацією цієї роботи на місцях», – підкреслив Надрага.

 

Джерело: Сегодня