Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Мінпраці: комплекти документів на субсидії вже відправлено до Пенсійного фонду

Дата публікації: 11.08.2010

Міністерством праці та соціальної політики вже виготовлено та надіслано до регіональних управлінь Пенсійного фонду для розсилки пенсіонерам 9,5 мільйона комплектів документів, необхідних для оформлення житлових субсидій родинами, у складі яких є пенсіонери.
Як повідомили в прес-службі Мінпраці, про це вчора повідомив міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага під час селекторної наради з керівниками центральних та регіональних органів виконавчої влади, яку проводив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. З цього обсягу документів оформлено в конверти для розсилки 6 мільйонів.

Надрага зазначив, що протягом десяти днів - а саме стільки минуло з моменту введення нового спрощеного порядку призначення житлових субсидій - в регіонах вдалося організувати належну роботу. Водночас, за словами міністра, залишається низка проблемних питань, і в першу чергу це - недостатньо потужна інформаційна кампанія.

«Необхідно проінформувати кожну родину про наявність у них права на оплату житлово-комунальних послуг на рівні 10-15 відсотків від своїх сімейних доходів. На даному етапі успіх нашої роботи залежить від того, наскільки всеосяжної буде інформаційно-роз'яснювальна робота», - зазначив міністр праці.

Він також нагадав, що роз'яснення з усіх питань щодо надання субсидій за спрощеним порядком можна отримати через оперативний зв'язок з Центральним штабом Мінпраці. Надрага закликав керівників робочих комісій при обласних і районних адміністраціях проаналізувати і зробити висновки про випадки порушень у роботі за новим порядком призначення субсидій. Він відзначив, що, за даними моніторингу урядового контактного центру, найбільше звернень з проблемних питань оформлення субсидій надходить з Київської області та міста Києва.

«Немає необхідності говорити про особливий рівень відповідальності за успішно проведену роботу. Все необхідне для того, щоб до 1 вересня ми змогли виконати рішення Кабінету Міністрів, у нас є. Справа за належною організацією цієї роботи на місцях», - підкреслив Надрага.

 

Джерело: Сегодня