Реєструйся

Мінпраці змінило порядок надання дотацій роботодавцям за працевлаштування молоді


Наказом Мінпраці від 8 грудня 2010 року № 389 затверджено зміни до Порядку та термінів надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем.


Зокрема з’явилася норма про те, що служба зайнятості може організовувати підвищення кваліфікації для молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту. Підвищення кваліфікації проводиться шляхом стажування такої молоді на робочому місці з подальшим вирішенням питання про забезпечення першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю.

Також змінилися умови ненадання дотації роботодавцю. У новій редакції до них віднесені наступні:

– Роботодавець перебуває на обліку платників внесків із соцстрахування на випадок безробіття та / або ЄСВ менше 6 місяців;

– Роботодавець на перше число місяця, в якому він звернувся із заявою про дотації має заборгованість із соцстрахування на випадок безробіття та / або ЄСВ, нараховані пеню та фінсанкції за недотримання законодавства в цій сфері.

Згідно з чинною редакцією, дотація не надається у разі, якщо роботодавець взагалі не стоїть на зазначеному обліку платників внесків, а також має заборгованість.

Джерело: ligazakon.ua