...
Реєструйся

“МЕДІА-ПРО” в День Землі


В усьому світі 22 квітня відзначають День Землі. У цю чудову квітучу пору повсюди відчувається пробудження природи. Звичайно, хочеться зробити і свій внесок в оновлення весняного Києва

Представники комунальних підприємств столиці зустріли День Землі як справжні господарі — почали з озеленення дворів та парків.

Колектив Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» не зміг залишитися осторонь і приєднався до озеленення.
Щиру подяку висловлюємо Галині Василівні Дев’ятак, агрономові Комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дніпровського району, яка обіймає цю посаду вже понад 15 років. Вона охоче допомогла вибрати посадковий матеріал (а це були клени гостролисті) в Декоративному розсаднику «Теремки», розташованому в селі Малютинці Київської області.

Молоді дерева, а серед них і наші клени, милуватимуть око відвідувачів парку «Перемога», що біля ст. м. «Дарниця».
Працівники ТОВ «МЕДІА-ПРО» взяли активну участь у заході, зокрема допомагали висаджувати дерева. Слід зазначити, що всі отримали від цього не лише моральне задоволення, а й заряд життєдайної енергії.

Гарні результати спільної роботи, вдячність мешканців району, що гуляли в парку, стали приводом зробити таку акцію доброю традицією. Отож, видавництво щорічно проводитиме озеленення території. Це буде не просто озеленення, а й висока соціальна місія — турбота про планету. Адже від її стану залежить наше здоров’я та здоров’я наших дітей!