...
Реєструйся

МВС скасувало дозволи на виготовлення печаток і штампів


Відтепер на виготовлення печаток не потрібно отримувати дозвіл в Дозвільній системі. Відповідний наказ Міністерства внутрішніх справ України (МВС) N5 “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу МВС від 11.01.99 N 17” від 11.01.2011 р. набрав чинності сьогодні, 21 лютого 2011 року.


Цей наказ визнає таким, що втратив чинність, наказ МВС від 11.01.99 N17 “Про затвердження інструкції про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам і організаціям, господарським об’єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів, та затвердження Умов і правил провадження діяльності з відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів” і виданий на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 N1216 “Про внесення змін до Положення про дозвільну систему”.

Зокрема, постанова Кабміну N1216 передбачає виключення слів “штемпельно-граверні майстерні, печатки і штампи” з пункту 2 та абзацу другого пункту 9 “Положення про дозвільну систему”, що визначають предмети, матеріали і речовини, підприємства, майстерні та лабораторії, на які поширюється дозвільна система, і потрібна видача дозволів на виготовлення, придбання, зберігання, облік, охорону, перевезення та використання.

Джерело: biz.liga.net