...
Реєструйся

На 907 грн. на місяць зміг прожити лише 1 з 5 учасників експерименту


Учора завершився соціальний експеримент «Як прожити на прожитковий мінімум», який з 1 по 31 жовтня проводив Нацфорум профспілок України.

Як повідомила керівник прес-служби НФПУ Юлія Іванова, до кінця протрималася тільки 47-річна вчителька з Івано-Франківщини Ганна Покотило, інші учасники зійшли з дистанції.

Як відомо, з 1 жовтня на 907 грн., виданих НФПУ, почали життя 5 людей. Крім Покотило, це були студент з Луганська Леонід Алпатов (занедужав і припинив експеримент 9 жовтня, витративши на їжу, оплату «комуналки», мобільний зв’язок, інтернет майже 700 грн.; залишку не вистачило навіть на ліки), підприємець із Запоріжжя Сергій Чижов (50 років, протримався 25 днів, потім гроші скінчилися), сумська журналістка Євгенія Суярко (22 роки, витримала 26 днів) і охоронець Іван Місяць з Вишгорода Київської області (30 років, сил і грошей вистачило на 27 днів).

Кожен учасник експерименту вів щоденник, у якому записував свої витрати і враження від життя менш ніж на 30 грн. на день.

Переможниця експерименту Ганна Покотило, розповіла, що витрачала на їжу менше ніж 20 грн. в день (решту грошей пішли на оплату «комуналки», мобзвязок, колготи і т. д.) тому що готувала сама з продуктів, куплених задешево на ринку і при цьому не їла м’яса, лише раз на 2-3 дні дозволяла собі трохи сала. В основному їла картоплю, капусту – з них вона робила салати і супи. Харчувалася також яблуками зі свого саду. У результаті схудла за місяць на 3 кг.

proUA