...
Реєструйся

На підвищення зарплат у держсекторі грошей немає – С.Тігіпко


Уряд не має коштів, необхідних для підвищення рівня заробітних плат у державному секторі. Про це днями журналістам заявив віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

“Ми індексуємо в поточному році заробітну плату, практично збільшуючи її тільки на рівень інфляції. На більше, на жаль, державний сектор сьогодні розраховувати не може. Така важка ситуація в країні”, — зокрема зазначив
С. Тігіпко.

При цьому, зазначив він, у разі якщо в Україні почнеться економічне зростання, додаткові кошти будуть спрямовані в першу чергу на заробітні плати, інфраструктурні проекти.

У той же час С. Тігіпко нагадав, що уряд прийняв рішення про підвищення заробітних плат учителям. “Що стосується вчителів, то це питання ми вирішили – 20% надбавки всім категоріям, які були обіцяні Кабінетом Міністрів”, – сказав він.

Також, за словами Віце-прем’єра, завтра уряд розгляне питання про ті категорії вчителів, яким не потрібно було 20%-а надбавка.

При цьому він зазначив, що в центральних органах держсектор буде скорочений на 30%. “А що стосується соціальних управлінь, тут я б обережно говорив, тому що люди просто перевантажені, їм там важко працюється”, — підкреслив С. Тігіпко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів прийняв рішення про введення 20%-ої надбавки до окладів всіх категорій працівників освіти.

Раніше така надбавка виплачувалася тільки педагогам, які працюють в системі навчальних закладів Міносвіти. Тепер же така надбавка буде виплачуватися викладачам навчальних закладів, які підпорядковані іншим міністерствам.

 

Джерело: news.liga.net