...
Реєструйся

Набрав чинності Порядок підвищення кваліфікації нотаріусів


4 січня 2011 року набув чинності наказ Міністерства юстиції України N3256 / 5 “Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів” від 22.12.2010.


Як повідомляють аналітики ЛІГА: Закон, підвищення кваліфікації організовується та забезпечується Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України, Українською нотаріальною палатою, Академією нотаріату Україні і відбувається відповідно до Переліку питань щодо підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічниківприватних нотаріусів.

У разі успішної здачі заліку залежно від терміну навчання Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації за зразком, встановленим постановою Кабінету Міністрів України N1260 “Про документи про освіту та вчені звання” від 12.11.97 р., або відповідний документ про підвищення кваліфікації встановленого Міністерством юстиції зразка.

Нагадаємо, 15 грудня 2010 року міністр юстиції України Олександр Лавринович підписав наказ N3173 / 5 “Про створення робочої групи для розробки технічного завдання на спеціальне програмне забезпечення”, яке буде використовуватися під час анонімного кваліфікаційного тестування претендентів на посаду нотаріуса. Програма покликана забезпечити всебічну та об’єктивну оцінку рівня професійних знань претендентів на посаду нотаріуса в Україну.

На думку Мін’юсту, електронна система тестування повністю усуне горезвісний людський чинник і будь-який інший вплив на встановлення результатів відбору кандидатів на досить престижну в Україну посаду нотаріуса.

Джерело: biz.liga.net