Надавати чи не надавати документи на прохання працівникові?


Підприємства видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Копії документів видаються на бланках підприємств.
Підприємства можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків. 
Підприємства надсилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою.
На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться на підприємстві.
Забороняється засвідчення копій паспорта, документів, які його заміняють, депутатського посвідчення, службових посвідчень, а також інших документів, знімання копій з яких не допускається.
Не підлягають засвідченню копії з документів, які мають невиразний текст, підчистки, приписки та інші незастережені виправлення. 
Працівник звертається до вас з проханням надати документи. 

Матеріали до теми


Працівник покинув зону бойових дій: тимчасове призупинення дії трудового договору
Статтею 13 Закону України № 2136 від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» визначено, ...
Чи може заступник директора працювати дистанційно за кордоном?
Статтею 60-2 Кодексу законів про працю України не передбачено чіткого переліку посад і робіт, які можна виконувати з використанням інформаційно-комунікаційних ...
Чи має право директор школи надавати відпустки без збереження заробітної плати більше ніж 14 днів в умовах воєнного часу і який максимальний термін?
Максимальний термін надання відпусток без збереження заробітної плати — до закінчення воєнного стану. Так, відповідно до частини 3 статті 12 ...
Чи має право директор школи наразі надавати педагогічним працівникам чергову щорічну відпустку (під час навчального процесу)?
Відповідно до частини тринадцятої статті 10 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі — Закон ...