Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Надавати чи не надавати документи на прохання працівникові?

Дата публікації: 11.01.2021

Підприємства видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Копії документів видаються на бланках підприємств.
Підприємства можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків. 
Підприємства надсилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою.
На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться на підприємстві.
Забороняється засвідчення копій паспорта, документів, які його заміняють, депутатського посвідчення, службових посвідчень, а також інших документів, знімання копій з яких не допускається.
Не підлягають засвідченню копії з документів, які мають невиразний текст, підчистки, приписки та інші незастережені виправлення. 
Працівник звертається до вас з проханням надати документи.