Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Нагородження переможців конкурсу «Найкращий кадровик України»

Столичний Будинок кіно ще не бачив у свої стінах такої кількості працівників кадрових служб. 30 листопада 2007 року на підведення підсумків конкурсу зібралися директори з персоналу, начальники відділів кадрів, інспектори, менеджери з персоналу з усіх куточків України: з Рахова і Миколаєва, Чернігова і Донецька, Миргорода і Кривого Рогу.

Перший конкурс серед працівників кадрових служб, проведений редакцією журналу «Довідник кадровика», закінчено. Переможцям вручено призи, а учасникам — грамоти.

У номінації «Найкращий кадровик України» перемогу отримала Світлана Миколаївна ГРИЦЕНКО, начальник бюро оформлення та обліку працівників Управління з персоналу ВАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе», м. Суми:

Радість сповнює душу і водночас стає трішечки сумно, що все вже позаду. Шість місяців пролетіли, мов одна мить. Протягом цього часу, готуючи відповіді на запитання, я прагнула дати якомога повніші відповіді. А для цього треба було звернутися до законодавчої бази, підняти інший довідковий матеріал.

Велике вам спасибі за прекрасний журнал, за конкурс, за нагороду! Сподіваюся, що на сторінках улюбленого журналу з’явиться багато нових цікавих матеріалів, а також будуть нові конкурси, в яких ми братимемо участь з великим інтересом».

Найкращим кадровиком у номінації «Трудове законодавство» стала Олена Василівна ГУБАР, начальник відділу кадрів Чернігівської обласної спілки споживчих товариств, м. Чернігів:

Конкурс до нас прийшов наче свято… Хочу всім побажати творчої наснаги, удачі, щоб всі зміни, які відбуваються в нашому житті, відбувалися на краще. А те краще, що є у вас, залишалося без змін».

Найкращим кадровиком у номінації «Кадрове діловодство» стала Євгенія Миколаївна НОСОВА, провідний спеціаліст відділу кадрів Миколаївського професійно-технічного училища «Морехідна школа», м. Миколаїв:

Кадровик сьогодні — це юрист і психолог, вчитель і соціолог. Найчастіше у відділ кадрів люди звертаються з проблемами. Допомогти вирішити проблему — наше завдання. А для цього потрібні певні знання. Такі знання дає наш улюблений журнал. Дозвольте побажати всім успіхів! Спасибі, що ви є!»

Найкращим кадровиком в номінації «Навчання персоналу» стала Олена Борисівна САВРОВА, начальник відділу кадрів ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України», м. Київ:

Дякую редакції і комісії! Бажаю нових ідей, нових проектів. А всім присутнім успіхів у нашій нелегкій праці!»

Переможців і учасників конкурсу привітав заступник міністра праці та соціальної політики України, голова редакційної ради журналу Георгій Костянтинович ГАЛИЦЬ:

Хотілося б передусім привітати тих, кому належала ідея такого конкурсу, привітати переможців і учасників конкурсу. Можливо, сьогодні, коли вперше підбиваються підсумки такого конкурсу, його назва звучить дещо амбітно, так би мовити з запасом — «Найкращий кадровик України». Але, очевидно, мине якийсь час, і цей конкурс, започаткований журналом «Довідник кадровика»,  матиме велику вагу, оскільки ваша праця, а це безпосереднє формування трудового потенціалу підприємств і організацій — надзвичайно важлива.

Хочу побажати вам гарних результатів у цьому році, задоволення від роботи».

Ніна Йосипівна СИНЕНКО, начальник відділу професійного розвитку трудового потенціалу та альтернативної служби Міністерства праці та соціальної політики України, голова конкурсної комісії:

Особливе задоволення я отримала від вашого творчого завдання, ваших пропозицій щодо удосконалення системи профосвіти. Я знаю, що у нас працюють професіонали, але такої глибини, такого знання проблематики і такого професіоналізму під час підготовки пропозицій, скажу відверто, я не очікувала. Усі ваші пропозиції, які ви нам надали, дуже детально опрацьовані, і хочу вас запевнити, що більшість із них буде реалізовано. Дякую за ваш професіоналізм і за вашу наполегливість».

Ігор Аркадійович РАШКЕВИЧ, член редакційної ради журналу, член експертної комісії:

Я оцінював відповіді на запитання з трудового законодавства. А ви знаєте, яке трудове законодавство тепер. Навіть юристам важко розібратися в ньому. А якщо взяти до уваги, що мало хто з кадровиків — професійні юристи, то, безумовно, великої шани заслуговують усі, хто взявся за цю нелегку справу. І всі ви є переможцями конкурсу. Вітаю вас і бажаю плідної роботи».