...
Реєструйся

Найбільш затребувані в Україні спеціалісти за підсумками червня


Минулий місяць не приніс особливих сюрпризів — найбільш затребуваними фахівцями залишаються ІТ-шники. За даними рекрутингового порталу hh.ua, 6 позицій у топ-10 належать ІТ-галузі.

Єдина зміна — список дефіцитних професій вперше очолили не C + + програмісти. Найбільш дефіцитними стали Java-девелопери. На одного такого фахівця претендують одразу п’ять роботодавців.

У червні також значно виріс попит на фахівців з SEO. Якщо в травні на дві вакансії претендували троє фахівців, то в червні за одне резюме SEO-шника боролося троє роботодавців.

Рекрутери стабільно високий попит на кадри в цій галузі пояснюють незначним пропозицією на тлі активно розвивається. “У 2010-2011 роках багато компаній приступили до реалізації IТ-проектів, заморожених під час кризи 2008-2009 років, що в сукупності зі значним рівнем привабливості України і високим рівнем кваліфікації наших українських програмістів спричинило істотне зростання кількості вакансій”, — говорить Ольга Войцехова, аналітик порталу rabota.ua.

У порівнянні з попереднім місяцем незмінними залишилися позиції медичних представників. У червні, як і в травні, на одного фахівця претендують троє роботодавців.

За словами директора з персоналу корпорації “Артеріум” Ольги Цапро, особливим попитом користуються медичні представники з досвідом роботи не менше року — навчений і ефективний персонал, який приноситиме результат швидко і не вимагає додаткових інвестицій у розвиток на старті.

“Випускники медичних інститутів, які раніше поповнювали лави медпредставників, в останні два роки більшою мірою намагаються знайти роботу за фахом у приватних клініках”, — говорить Цапро. “У період кризи багато компаній проводили скорочення персоналу, в тому числі і медпредставників, тому кількість досвідчених медпредставників на ринку обмежена”, — продовжує вона.

Джерело: ubr.ua