...
Реєструйся

Нам 10 років
 

Начебто й недавно редакція журналу відзначала першу, другу… п’яту річницю з дня виходу видання у світ.

А вже 10 років минуло! Для друкованого видання завжди, в будь-які часи, зовсім не просто не тільки протриматися, як мовиться, на плаву, а й розвиватися, не лише не втрачати своїх постійних прихильників, а й завойовувати нових, не лише самому бути авангардом у своїй професійній сфері, а й згуртовувати навколо себе мислячих, амбітних, фахових, спраглих до професійних знань читачів!

Ми вважаємо, що нам це вдалося! Нам вдалося протягом десятиліття високо тримати планку надійної, достовірної, актуальної, потрібної «зараз і сьогодні» професійної інформації!

Усі наші передплатники — вірні друзі, колеги, партнери, висококваліфіковані кадровики, які самі намагаються знати все у своїй професії і тримають в тонусі авторський колектив і редакцію журналу. За це ми їм безмежно вдячні, адже, лише постійно вдосконалюючись, можна бути добрим фахівцем, отримувати задоволення від своєї професії і бути корисним іншим людям.

10 років… Ціла епоха в житті редакції. За цей час багато чого змінювалося і разом з тим змінювався журнал: ставав лаконічнішим, практичнішим, елегантнішим, збільшувався в обсязі, залучав усе нових і нових авторів, почав виходити у двох мовних версіях. Але головним для редакції завжди було: тільки достовірна, юридично грамотна інформація, чіткі зразки, грамотна й зрозуміла мова, актуальні теми.

Нам приємно, що серед кадрової спільноти України є багато тих, хто свою «першу школу» пройшов разом із журналом і завдяки йому залишився у професії назавжди.

Сьогодні щиро вітаємо наших колег-передплатників, теперішніх і колишніх працівників редакції, авторів, усіх, хто допомагав творити журнал, з ювілейною датою.

Віримо, що наші зусилля проростуть добром і надією в майбутньому! 

З глибокою повагою,
 головний редактор Ярослава Паньків