3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
jadik839_77526
16 серпня, 2018 - 12:16
Добрий день! Підкажіть будь ласка що робити з записом у трудовій книжці сестрі медичній ЗП-СМ (сестра медична загальної практики сімейної медицини), якщо в класифікаторі такої професії нема. За наказом та у штатному розкладі ці професії внесені, чи потрібно вносити зміни до трудової книжки. 
luda_borovitska...
10 вересня, 2018 - 16:25
Добрий день! Підкажіть будь ласка, в штатному розписі посада "бухгалтер" була зазначена з кодом 2411.2 (якому насправді відповідає посада "бухгалтер (з дипломом магістра)") на цю посаду прийнята особа з дипломом магістра. До трудової книжки, відповідно, внесено запис " прийнята на посаду бухгалтера". Наразі з'ясувалося, що існує дві окремі роботи за КП "бухгалтер" - код 3433 та "бухгалтер (з дипломом магістра)" 2411.2 Як зараз привести штатний розпис та запис у трудовій у відповідність до КП?
office@topiar.com.ua
18 вересня, 2018 - 17:18
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо у класифікаторі немає посади "менеджер по роботі з клаєнтами" (менеджер займається продажами послуг ландшафтного дизайну та продажами супутніх товарів для благоустрою), у штатному розписі ця посада відноситься до відділу продажів та зроблено відповідно запис у трудовій книжці. Чи потрібно змінити назву посади у трудовій, штатному розписі і якою назвою замінити відповідно до класифікатору?