...
Реєструйся

Номінації Конкурсу


 

Усі конкурсні роботи приймаються до участі в заявлених номінаціях. Учасник Конкурсу, надсилаючи роботу, обов’язково зазначає в заявці учасника, в якій саме з номінацій конкурсна комісія має оцінювати роботу. Виконаній роботі варто присвоїти оригінальну авторську назву, про що вказати в заявці.

Без заповненої заявки учасника роботи до участі не приймаються!

Номінації Конкурсу:

«Моя сім’я – моє багатство» ─ тема, яка сприяє орієнтації молоді на створення сім’ї, народження дітей, популяризацію сімейних цінностей у молодіжному середовищі, взаємозв’язок поколінь.

«Розумне суспільство проти насильства…» ─ охоплює весь спектр питань, пов’язаних із застосуванням фізичної сили чи різного роду погроз стосовно дітей, підлітків, молоді для нав’язування своєї волі.

«Українці – нація здорових людей» ─ тема присвячена здоровому способу життя, боротьбі з курінням, алкоголізмом, наркоманією, правопорушеннями, пристрастю до азартних ігор.

«Гарна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра» ─ тема пропаганди якісної і доступної освіти для кожного громадянина, професіоналізму в усіх галузях життя країни як гарантії міцної і сильної держави.

«Чиста планета починається в кожному з нас» ─ тема збереження екології, захисту навколишнього середовища.