...
Реєструйся

Новий порядок оплати лікарняних


Фонд загальнообов’язкового соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – Фонд) на своєму офіційному веб-сайті оприлюднив проект Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.


Розробка цього документа пов’язана з внесенням змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” від 18.01.2001 р. N 2240-III (зміни внесені Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 р. N 2464-VI і набули чинності 1 січня 2011 року).

У додатку до Порядку наведено форму Заявки-розрахунку для надання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, яку необхідно буде надавати до Фонду для отримання відповідного фінансування.

Форма Заявки досить проста. Її основними показниками є кількість днів непрацездатності та сума, яка належить до виплати застрахованій особі (особам). Заявка та додаток до неї підписуватимуться керівником підприємства і головним бухгалтером, а також засвідчуватимуться печаткою.

Джерело: ligazakon.ua