Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
na
5 лютого, 2011 - 00:42
Працівник займав одну штатну посадову одиницю згідно штатного розпису. Потім його штатна одиниця скорочена на 0,5 ставки, тобто змінюються умови праці (неповний робочий день та отримання неповного окладу). Для повної зайнятості робочого дня (8 годин) працівник дає згоду займати щє 0,5 ставки штатного розпису. Будь ласка, надайте роз"яснення з посиланням на нормативний документ, як правильно зробити оформлення документів з особового складу на вигідних умовах для працівника і наведення приклада для внесення запису до трудової книжки? Крім сумісництва, тому що на учбову відпустку не розраховуються учбові відпускні, працівник навчається. Суміщення теж не підходить, так як це 0,5 ставки, а у наказі треба зазначити % доплати за суміщення. Дуже вдячна за відповідь!
vie_beau
11 лютого, 2011 - 15:58
Доброго здоров'я Чи необхідно вносити запис до трудової книжки при переведенні на 0,5; 0,95 ставки?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
25 лютого, 2011 - 16:02
Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. До трудової книжки заносяться відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи в роботі на підприємстві, в установі, організації; відомості про стягнення до неї не заносяться. Відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника підприємства, установи, організації. За порушення встановленого порядку ведення, обліку, зберігання і видачі трудових книжок посадові особи несуть дисциплінарну, а в передбачених законом випадках іншу відповідальність. До трудової книжки вносяться: відомості про працівника: прізвище, ім'я та по батькові, дата народження; відомості про роботу, переведення на іншу постійну роботу, звільнення; відомості про нагородження і заохочення: про нагородження державними нагородами України та відзнаками України, заохочення за успіхи в роботі та інші заохочення відповідно до чинного законодавства України; відомості про відкриття, на які видані дипломи, про використані винаходи і раціоналізаторські пропозиції та про виплачені у зв'язку з цим винагороди. Стягнення до трудової книжки не заносяться. До трудової книжки не зноситься на яких умовах працює працівник. Раджу придбати Спецвипуски 2, 4, 2009 року «Кадрове діловодство: приймаємо на роботу», «Кадрове діловодство: оформлюємо звільнення з роботи» Віктора Рожнова, там є всі накази та записи в трудову книжку про прийняття та звільнення .
JuliaVishnia
26 лютого, 2011 - 10:17
Добрый день я новенькая и на форуме и в работе с кадрами. Есть цель стать специалистом и профессионалом в данной категории. подскажите с чего начать экскурс по форуму. И главное какие документы должны находится у кадровика?