Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
anya19845_73830
14 червня, 2017 - 13:47
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, який кадровий документ необхідно оформити, якщо працівника нашого підприємства запросили на 8 днів бути членом комісії в університеті? Підприємство та університет знаходяться в межах одного міста.
uvmkrv
16 серпня, 2017 - 14:59
Доброго дня! Я мав стаж державної служби 14 років + 2 роки служби в збройних силах. Потім мав 1 рік перерви і стаж державної служби був перерваний. В квітні 2017 року був на конкурсній основі прийнятий на посаду в органи місцевого смоврядування. Проте, в серпні поточного року мною було виявлено, що при зарахуванні мене в квітні 2017 року на посаду кадровою службою органу місцевого самоврядування невірно було обраховано стаж державної служби, зокрема не включено службу в лавах ураїнської армії. Враховуючми вищевказане мені в серпні цього року буде видано розпорядження про зміну стажу, що суттєво вплине на розмір моєї заробітної плати, адже був стаж 14 років, а тепер 16 років. Я вимагаю бухгалтерію зробити мені пперерахунок стажу з квітня цього року, але бухгалтерія буде робити перерахунок на підставі розпорядження голови органу місцевого самоврядування, в залежності від того, що в розпорядженні буде прописано. Прошу пояснити та допомогти, що має бути   прописано в розпорядженні про зміну стажу , щоб мені зробили перерахунок з початку зарахування на посаду, адже людина не винна, що кадри невірно порахували стаж!!!!
ladtmo_75489
20 листопада, 2017 - 11:06
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, під час ліквідації установи, хто має право підпису фінансових документів, договорів, наказів з основної діяльності.
Ірина2018
Ірина2018
1 серпня, 2018 - 17:08
доброго дня) запитання стосовно скасуванням наказів в державній установі) був один відділ по якому був виданий Наказ, хто за що відповідає в відділі,за деякий час роблять реорганізацію і з одного відділу роблять два,працівників "поділили" по відділах,тобто і назви відділів змінились,цікавить саме оцей Наказ про відповідальність працівників того старого відділу не скасували, але і нового не видали ( я розумію, що забули),цей перший Наказ автоматично скасовується чи він є дійсним поки новий не видали,але ж такого відділу вже немає і працівників там немає?!Дякую