...
Реєструйся

Охорона праці для виробництв основного хімпрому отримала нову правову основу


Держгірпромнагляд наказом від 26 серпня 2010 року № 162 затвердив Правила охорони праці для виробництв основної хімічної промисловості .

Правила поширюються на підприємства, установи і організації (незалежно від форм власності), діяльність яких пов’язана з проектуванням, будівництвом, експлуатацією, ремонтом і реконструкцією підприємств, що виробляють продукцію основної хімічної промисловості, здійснюють технічне обслуговування і провідять ремонтні роботи обладнання. Вони є обов’язковими як для роботодавців, так і для працівників цих підприємств.

До продукції основної хімічної промисловості відносять: сірчану кислоту, суперфосфат простий, складені й концентровані добрива, тукосуміші, екстракційну фосфорну кислоту, буру, борну кислоту, борні добрива, фтористі солі.

Правила містять загальні вимоги безпеки до організації технологічних процесів основної хімічної промисловості та вимоги до окремих виробництв, до облаштування та утримання території підприємств, до будівель і споруд, а також правила безпеки під час експлуатації виробничого обладнання та виконання робіт на допоміжних системах та об’єктах.

Наказ набуде чинності з дня його опублікування.

Джерело: news.ligazakon.ua