...
Реєструйся

Оплата за день увольнения


Вопрос в следующем:
Работник увольняется по собственному желанию, двухнедельный срок истекает в среду, допустим 22.09.10 г. Работник работает по текущему графику, согласно которого у него среда выходной день, (при этом вторник и четверг рабочие).
Вопросы:
1. Каким числом увольнять работника?
2. Если день увольнения будет 22.09.10 г. начислять ли ему за этот день заработную плату?

Законодательство:
1. КЗоТ, ст. 116 : “При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.”
2. Инструкции о порядке ведения трудовых книжек, ст. 2.26 : “Днем звільнення вважається останній день роботи”.
Т.е. КЗоТ предусматривает, что день увольнения может быть не рабочим днем, а Инструкция говорит о том, что днем увольнения может быть только рабочий день.

Матеріали до теми


Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці
Ухвалена ініціатива Мінветеранів щодо спрощеної процедури подання та встановлення статусів особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих військовослужбовців ...
У Комітеті з питань соціальної політики відбулося обговорення стану адаптації трудового законодавства України до положень права ЄС
Повідомляємо, що 9 квітня 2024 року під головуванням заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту ...