2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
NMenzuk
9 липня, 2010 - 12:53
Добрый день! Подскажите пожалуйста, существует ли какое-то положение, в котором прописывалось бы кто должен сдавать отчеты по труду в статистику?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
20 липня, 2010 - 18:04
Взагалі в законодавстві така норма чітко не прописана. В статті 64 Господарського кодексу України зазначено наступне. підприємство може складатися з виробничих структурних підрозділів (виробництв, цехів, відділень, дільниць, бригад, бюро, лабораторій тощо), а також функціональних структурних підрозділів апарату управління (управлінь, відділів, бюро, служб тощо). Функції, права та обов'язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими установчими документами. Тобто, власник сам встановлює основні завдання відділів, структурних підрозділів, які зазначає в положеннях. На багатьох підприємствах в положенні про кадрову службу зазвичай є така норма : кадрова служба, зокрема веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну звітність з кадрових питань, аналізує якісний склад працівників, а також керівників. Перегляньте статут Вашого підприємства, і можливо там знайдете відповідь на своє запитання.