Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Anne
15 червня, 2017 - 10:11
Доброго дня! Чи обовязково ознайомлювати працівників із записами у трудовій на окремо вклеєному листку чи достатньо тільки  в особовій картці працівника? Дякую!  
Кисла_Валентина
16 червня, 2017 - 10:19
        В жодному нормативному документі не прописаний обов"язок ознайомлення із записами в трудовій книжці на окремих вклеєних листочках. Обов"язково необхідно ознайомлювати в карточці П-2.
Yuliya77
5 січня, 2018 - 21:29
Підкажіть, будь ласка, чи має право роботодавець вимагати від співробітника обовязкове зазначення у заяві з проханням надати копію трудової книжки причину навіщо йому потрібна копія книжки? Якщо так, у якому нормативному акті про це сказано?
SvetlanaG
13 травня, 2019 - 11:20
ЩОДО ОЗНАЙОМЛЕННЯ ПРАЦІВНИКА З ЗАПИСАМИ В ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ!!!!! ТАК, В НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТАХ НЕ ПРОПИСАНО, АЛЕ ЧОМУ Ж ВИМАГАЮТЬ? ОЗНАЙОМЛЮВАТИ ПОТРІБНО З КОЖНИМ ЗАПИСОМ, ЩО ЗРОБЛЕНО В ТРУДОВІЙ? ЧИ Є ІНТЕРВАЛ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ?
Вікторія Ліпчанська
Зображення користувача Вікторія Ліпчанська.
Президент Всеукраїнської асоціації кадровиків. Посада: Шеф-редактор кадрового напряму ВД "МЕДІА-ПРО"
17 травня, 2019 - 08:58
 Ця вимога визначена Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників:   2.5. З кожним записом, що заноситься до трудової книжки на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення власник або уповноважений ним орган зобов'язаний ознайомити працівника під розписку в особистій картці (типова відомча форма N П-2, затверджена наказом Мінстату України від 27 жовтня 1995 року N 277 ( v0277202-95 ), в якій має повторюватися відповідний запис з трудової книжки (вкладиша). Міністерства і відомства за згодою з відповідними галузевими профспілками можуть, як виняток, дозволити підприємствам, що працюють в умовах територіальної роз'єднаності (підпорядковані структурні підрозділи розташовані на великій відстані), проводити ознайомлення з записами, що внесені до трудової книжки, в заочному порядку шляхом направлення власникам книжок відповідних повідомлень з наступною відміткою про це в особистій картці. { Пункт 2.5 із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінпраці N 29 ( z0202-96 ) від 26.03.96 }
SvetlanaG
21 травня, 2019 - 16:16
Так, в особистій картці ознайомлюємо з записами під підпис. А що з окремо вклеяними аркушами  трудову? чи потрібно?
Вікторія Ліпчанська
Зображення користувача Вікторія Ліпчанська.
Президент Всеукраїнської асоціації кадровиків. Посада: Шеф-редактор кадрового напряму ВД "МЕДІА-ПРО"
29 травня, 2019 - 14:43
Ведення таких аркушів не передбачено законодавством.