...
Реєструйся

Підручники замінять комп’ютерами з підключенням до Інтернету


Створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня “Відкритий світ” дозволить щорічно економити до $ 50 млн тільки на випуску паперових підручників для школярів.


Про це повідомив голова Робочої групи “Національні проекти” Комітету економічних реформ Владислав Каськів під час презентації Національного проекту “Відкритий світ”.

Каськів також зазначив, що в рамках програми за чотири роки планується забезпечити всіх учнів 5-9 класів персональними комп’ютерами або планшетами. При цьому з мінімальними фінансовими витратами для родин учнів. Під час презентації також було зазначено, що фінансуватися програма буде не з держбюджету, а за рахунок залучених інвестицій.

У ході програми заплановано перейти на більш ефективний спосіб навчання, за якого не потрібні паперові підручники. Більше 1,5 мільйонів школярів отримають нетбуки з пільговим підключенням на базі 4G-Інтернету.

Довідка. Орієнтовний обсяг фінансування Національного проекту “Відкритий світ”, розробленого Комітетом з економічних реформ при Президенті України, становить близько $ 675 млн.