...
Реєструйся

Парламент не заборонив підвищення тарифів на послуги ЖКГ


Верховна Рада України не прийняла доручення Кабінету Міністрів заборонити підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і цін на спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

За відповідний проект постанови № 7052 “Про першочергові заходи запобігання підвищенню цін і тарифів на житлово-комунальні послуги” у першому читанні проголосували 50 депутатів при мінімально необхідних 226.

Проектом пропонувалося визначити, що витрати на оплату житлокомпослуг, утримання житла, користування житлом, на покупку скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива не можуть перевищувати 10% від середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Також пропонувалося доручити Кабміну вжити заходів з переведення об’єктів теплової генерації з газу на альтернативне паливо (вугілля, торф, біопаливо, солому), а також зафіксувати ціни на вугілля для населення станом на 1 серпня.

Крім цього, проектом передбачалося доручити уряду розглянути зменшення тарифів на електроенергію та інші комунальні послуги для населення як компенсацію подорожчання газу, а також питання про введення єдиної методики розрахунку тарифів на компослуги.

Автором проекту постанови є голова фракції Комуністичної партії Петро Симоненко.

Джерело: potok.ua