Реєструйся

Пенсійний фонд відзвітував про перерахунок пенсій


Середній розмір пенсій збільшився в травні на 119, 77 грн й у порівнянні з квітнем і склав 1399, 21 грн. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду.

Так, згідно з постановою Кабміну від 23.04.2012 р. № 327 “Про підвищення рівня соціального захисту населення” органи ПФУ провели перерахунки пенсій 12,9 млн пенсіонерів, або 94,17% від загальної кількості одержувачів пенсій.

Середній розмір підвищення трудових пенсій склав 134, 44 грн.

Зокрема, проведено перерахунок пенсій, призначених відповідно до Законів “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (для військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей) шляхом осучаснення за середньою заробітною платою за 2007 рік.

Водночас до пенсій, які не підлягали осучасненню, встановлено підвищення у розмірі 100 гривень для пенсіонерів, які мають 20 (25) років страхового стажу. Особам, які мають менший страховий стаж, розмір пенсії підвищений на 50 гривень. А одержувачі соціальних пенсій відповідно до Закону “Про пенсійне забезпечення” отримали підвищення в 30 грн.

Згідно із Законами “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань” пенсії учасників війни та колишніх в’язнів концтаборів збільшилися на 41,9 грн. А членам сімей померлих інвалідів війни виплати збільшено на 117,32 грн.