3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Vinnits
8 серпня, 2016 - 11:19
Виникло запитання щодо перебування співробітника на лікарняному, на який максимальний період можливо безперестанку перебувати на лікарняному? І чи є Закон України щодо перебування в такому період на роботі? 
ЗО_Я
Зображення користувача ЗО_Я.
Зоя_Мельничук
8 серпня, 2016 - 15:34
Див. п.5 ст. 40 КЗпП України. Перебуваючи на лікарняному,не можливо  одночасно бути(офіційно) і на роботі. В табелі робочого часу одночасно не може бути,   в один день, лікарняний та робочий день.
Vinnits
8 серпня, 2016 - 17:11
Ні, я не це мав наувазі. Скільки людина може перебувати на лікарняному? Мексимальний термін?