Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Emma
13 жовтня, 2014 - 15:04
Будь ласка, підкажіть: керіник державної установи підписував документи під час перебування на лікарняному. Чи законно це? Якими нормативно- правовими актами слід керуватися під час відповіді на дане питання?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
13 жовтня, 2014 - 15:50
Кодексом законів про працю, іншими нормативними документами, що регулюють виконання посадових обов’язків керівниками підприємств, установ та організацій належними чином не врегульовано питання можливості продовження або необхідності припинення керівником підприємства виконання своїх посадових обов’язків у період перебування у щорічній відпустці, під час тимчасової непрацездатності у зв’язку з хворобою тощо.  Факт підписання керівником офіційних документів від імені підприємства у цей час, у тому числі платіжних, можна розглядати як вчинення дій без відповідних повноважень. За таких обставин зацікавлені особи матимуть формальні підстави ставити питання про визнання вчинених керівником правочинів недійсними. За загальноприйнятою практикою, керівники державних установах та організаціях, як правило, не підписують документи, датовані днем їх перебування у відпустці, „на лікарняному” або у відрядженні.  
dalas
16 жовтня, 2014 - 12:59
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, сотрудница принята 14.09.2010 г., поработала и ушла в декретный отпуск (до 3-х лет) 01.10.2011 - 29.07.2014; вышла из декрета 30.07.2014 г. Сейчас она хочет взять ежегодный отпуск. С какой даты мне сейчас начать считать ежегодный отпуск?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
16 жовтня, 2014 - 14:01
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про відпустки» для надання щорічної відпустки відпрацьований робочий рік відлічується з дня укладання трудового договору, тобто з дня прийому на роботу. Відпустка, яка надається працівникові  для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, трудовий договір не перериває, тобто працівник продовжує перебувати у трудових відносинах, хоча фактично не працював. Отже, немає підстав змінювати період роботи, за який надається щорічна відпустка (розрахунковий період). Необхідно тільки враховувати те, що відповідно до п. 3 частини першої ст. 9 Закону України «Про відпустки» до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку,  не зараховується час перебування працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.    
dalas
16 жовтня, 2014 - 14:14
Большое спасибо! Я это знала, но решила услышать подтверждение от специалиста.