...
Реєструйся

Почалася реєстрація абітурієнтів на пробне тестування


Регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію на пробне тестування. Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти.


Пробне тестування є підготовчим заходом до Зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року. Реєстрація триватиме з 10 листопада до 10 грудня 2010 року включно на офіційних сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як повідомляється на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, пробне тестування відбудеться:
2 квітня 2011 – з української мови та літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови), біології та фізики;
9 квітня 2011 – з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Також керівництво Українського центру оцінювання якості освіти розмістило на сайті перелік програм, посібників і підручників схвалених Міністерством освіти і науки України в якості матеріалів для підготовки до тестування.

На сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти зазначено, що пробне тестування відбудеться за кошти фізичних або юридичних осіб.

На сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти вказується, що вартість одного пробного тестування становить 84 грн.

Джерело: biz.liga.net