...
Реєструйся

Подано законопроект про зміни до КЗпП щодо дрес-коду


На тлі дискусій навколо запровадження дрес-коду для співробітників Кабміну, народний депутат Олександр Фельдман подав законопроект “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо запобігання обмеженням етнонаціональних, релігійних, гендерних прав при встановленні дрес-коду на роботі)”, зареєстрований у Верховній Раді за № 7239.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що право на індивідуальність є особистим немайновим правом, закріпленим у ст.300 Цивільного кодексу, і тому може бути обмежене лише у випадках, які передбачені законом. А вимоги до зовнішнього вигляду, в певних обставинах, можуть призвести до обмеження етнонаціональних, релігійних, гендерних прав.

Законопроектом Фельдмана пропонується встановити можливість запровадження дрес-коду для працівників лише після їхньої письмової згоди, або при підписанні трудового договору, або шляхом підписання додаткової угоди до трудового договору, якщо на момент введення дрес-коду трудовий договір вже підписаний.

Джерело: news.ligazakon.ua