Реєструйся

Податкова роз’яснила, як видавати довідки про доходи для призначення і виплати держдопомоги сім’ям з дітьми


ДПС рекомендує регіональним податковим службам надавати фізичним особам — підприємцям довідки про доходи на підставі поданих податкових декларацій про майновий стан і доходи за відмінний від (річного) податкового звітний період (поквартально).

Державна податкова служба України листом від 30.07.2012 р. № 20497/7/17-1217 роз’яснила порядок надання органами Державної податкової служби адміністративних послуг, у тому числі шляхом видачі фізичним особам — підприємцям довідки про доходи для призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми згідно постанов Кабміну від 27.12.2001 N 1751, від 24.02.2003 № 250, від 21.10 .95 N 848.

Враховуючи численні звернення фізичних осіб — підприємців про необхідність отримання довідки про доходи для призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми та до врегулювання цього питання на законодавчому рівні, ДПС рекомендує регіональним податковим службам надавати цій категорії підприємців довідки про доходи на підставі поданих податкових декларацій про майновий стан і доходи за відмінний від (річного) податкового звітний період (поквартально).

При цьому така квартальна декларація не звільняє підприємця від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для податкового звітного періоду відповідно до вимог підпункту 177.5 ст. 177 Податкового кодексу, і не є підставою для нарахування та / або сплати податкового зобов’язання.