...
Реєструйся

Працівники, які на роботі відволікаються на ігри та соцмережі, працюють ефективніше


Науковці схиляються до думки, що невеличкі лінощі на роботі, як не дивно, допомагають працювати ефективніше. Останні дослідження показали, що люди, які надзвичайно ретельно трудяться впродовж усього робочого дня, у дев’яносто восьми випадках із ста показують гірші результати порівняно з тими, хто дозволяє собі “сходити” у Facebook або пограти в ігри під час роботи. У трудоліков протягом дня відзначається сильне падіння продуктивності, і тому ефективність їхньої праці вже до середини робочого дня дуже знижується.

А ось ті, хто відволікаються, — навпаки, потім швидко концентруються й починають надолужувати згаяний час. Совість прокидається.

“У цьому немає нічого дивного. Працівники, які іноді дозволяють собі відволіктися від напруженої роботи, під час перерв підвищують собі настрій, в результаті чого у них поліпшується концентрація уваги і знижується рівень стресу, а це запорука успішної роботи”, — розповів глава дослідження Джеймс Поп. Тому медики радять робити постійні перерви. Це допоможе й самому працівникові, і роботі.