Реєструйся

Працівники з оплачуваним лікарняним працюють продуктивніше — дослідження


Співробітники великих компаній, які можуть собі дозволити піти в оплачувану відпустку через хворобу, здоровіші за тих, хто не має такої переваги. Недавнє дослідження Центру охорони здоров’я США, результати якого були опубліковані в журналі “American Journal of Public Health”, показало, що працівники з передбаченим оплачуваним лікарняним на 26% рідше хворіють і виконують свою роботу якісніше.

Крім того, вчені відзначили, що люди, які працюють у сфері, небезпечній для фізичного здоров’я, наприклад, у будівництві або в обробній промисловості, де є великий ризик вивихів, ударів і переломів, — особливо яскраво демонструю справедливість цієї гіпотези.

“Наш експеримент корисний для роботодавців, і в черговий раз довів зв’язок між роботою і фізичним здоров’ям людини”, — повідомив керівник дослідження доктор Джон Говард.

Також дослідження показало, що будівельники, які не могли піти в оплачувану відпустку, на 21% частіше травмувалися на будівництві.

Експерти вважають, що це можна вважати психологічною проблемою. Якщо працівник панікує і надміру боїться забитися, тому що це потягне за собою неможливість працювати, а в результаті — фінансовий збиток, це відображається на його роботі.

“Необхідні подальші дослідження для більш детального вивчення взаємозв’язку між оплачуваними лікарняними і більш рідкісними випадками травм”, — резюмував доктор Говард.

За матеріалами: menshealth.com.ru