...
Реєструйся

Працюючі пенсіонери нічого не втратять – С.Тігіпко


Віце-прем’єр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко запевнив, що працюючі пенсіонери, крім державних службовців, нічого не втратять після реалізації пенсійної реформи


«Усі працюючі пенсіонери, які сьогодні працюють, – це близько 3 млн людей, практично не відчують жодних змін. Закон не передбачає, що працюючі пенсіонери щось втратять», – сказав він, виступаючи у Верховній Раді в п’ятницю.

Ми зацікавлені, щоб ці люди працювали, тому що від них йде в першу чергу сплата до Пенсійного фонду», – пояснив віце-прем’єр.

Тігіпко зазначив, що тільки ті категорії, які належать до державних службовців і ті десять категорій, які до них прирівняні, під час своєї роботи будуть отримувати не «пенсію, яка б дорівнювала 80% їхнього заробітку, а приблизно 50%».

За словами віце-прем’єра, для чоловіків збільшення віку виходу не пенсію торкнеться в першу чергу держслужбовців – з 2013 року він збільшиться з 60 до 62 років.

Тігіпко нагадав, що пенсійний вік, який є сьогодні в Україні, був встановлений ще в СРСР у 1929 р. Віце-прем’єр повідомив, що в даний час в Україні чоловіки, вийшовши на пенсію, живуть в середньому 14 років, жінки – у середньому 25 років. Мінімальна пенсія у чоловіків складає в середньому 1300 грн, у жінок – 850 грн.

Голова Ради Володимир Литвин прогнозує, що парламент розгляне пропозиції Кабміну щодо пенсійної реформи на наступній 8 сесії, яка повинна початися в лютому.

Джерело: news.eizvestia.com