Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
selesta
25 травня, 2010 - 16:21
Прекращение трудового договора в связи со смертью работника, как правильно сделать запись в трудовую книжку?
irusja
26 травня, 2010 - 10:18
Уволен в связи со смертью, а в приказе указать основание свидетельство о смерти №, серия.....
selesta
26 травня, 2010 - 11:54
Спасибо за помощь!
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
23 червня, 2010 - 15:23
У випадку смерті працівника, на підставі довідки про смерть, по підприємству видається наказ про його виключення із особового складу, а згідно пункту 4.3 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. N 58, у трудовій книжці померлого працівника у розділі "Відомості про роботу" записується: "Роботу припинено у зв'язку зі смертю". Далі заповнюємо графу 4 в якій зазначаємо дату і номер наказу. Записи в трудовій завіряються , після цього трудова видається під розписку найближчим родичам померлої особи.
Анета
23 червня, 2010 - 13:25
"Исключен из списков личного состава предприятия в связи со смертью" (основание - приказ)