2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
3 грудня, 2010 - 15:32
Пользователь Katrina2010 отправил сообщение, используя форму контактов http://www.kadrovik.ua/contact. Допоможіть! Працівника приймають на місце основного працівника, який знаходиться в декретній відпустці. Чи вноситься прізвище основного працівника, який знаходиться в декретній відпустці? Як правильно внести запис новому працівнику? Підкажіть нормативну базу. Дякую
Valiusha3009
3 грудня, 2010 - 15:56
Прийнята на посаду ,,,,, тимчасово, на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника ПІБ працівника, що в декреті, згідно п. 2 ст.23 КЗпП України. В трудовій книжці прізвище працівника який в декреті можна не вказувати.