9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
1 лютого, 2012 - 16:44
Доброго дня всім! Плануємо приймати на роботу 2-ох охоронників, яких раніше не було в штаті і не знаю з чого почати. Якими нормами закону можна керуватись при оформленні на роботу охоронників? Який графік роботи їм встановити, щоб не було понаднормових годин??? Допоможіть, будь-ласка,
anna_bananna_80
1 лютого, 2012 - 16:59
Доброго дня! По-перше Вам необхідно ознайомитись з «Ліцензійниими умовами провадження господарської діяльності з надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян», затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 1 грудня 2009 року № 505 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2009 року за № 1248/17264. Можливо вже є і більш нові Ліцензійні умови. У охоронників повинні бути кваліфікаційні свдоцтва, які вливають на розряд. Тобто потрібно приймати на посаду охоронник 1 (або 4) розряду. Також застерігаю, що можуть Вас перевіряти УДСО (українська державна служба охорони). Звісно основним документом для охоронної діяльності є "Ліцензійні умови". Бажаю успіху!
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
1 лютого, 2012 - 17:35
Дякую за оперативність! Але мабуть я трішки не правильно сформулювала питання. Ми вводимо в штат 2 одиниці охоронників для охорони НАШОГО підсобного господарства (підприємства). ???
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
3 лютого, 2012 - 17:52
??? Ніхто нічого не підкаже?
bpl
Ми поважаємо думку інших!
3 лютого, 2012 - 22:06
По-перше скільки годин має бути забезпечена охорона обєкта? Якщо 24 (цілодобово), то двох сторожів мало, необхідно щонайменше чотири. По друге, якщо запровадите цілодобову роботу сторожів, то має бути дотримано правило, коли після 24-годинної роботи має бути перерва не менше ніж 48 годин. Якщо ж ваші охоронники (сторожі) будуть працювати вдень по 8 годин, тоді й проблем не має. Отже, викладіть більш детально плани підприємства щодо охорони обєкта, тоді можливо буде щось порекомендувати... Нехай щастить....
hr-nadiya
6 лютого, 2012 - 12:39
Лицензия должна быть даже если ВАШИ охранники охраняют ВАШЕ предприятие
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
7 лютого, 2012 - 10:25
Дякую за коментарій. А де це прописано в законодавстві? Чим керуватися в роботі?
Eupram
2 квітня, 2012 - 13:37
1. Более новых лицензионных условий чем конца 2009 года нет (пока). 2. Если предприятие охраняет само себя то получать лицензию не обязательно, поскольку Вы предославлять охранные услуги не будете. (Да Вам ее ни кто и не даст при таких условиях как в вопросе). А при отсутствии лицензии, МВД Вас контролировать не будет. 3. У охранников должно быть Свидетельство о присвоении рабочей квалификации по професии охранника государственного образца. В принципе на свой страх и риск можете обходиться без него, но если что случится - пеняйте на себя. УДСО уже убрали от кормушки с проверками, проверяет общий лицензионный отдел при УМВД областей. 4. Свидетельство должно быть пластиковым как аттестат или диплом, к нему прилагается Додаток, где указывается присвоенный разряд. 5. Разряд может присваиваться с "нуля" максимум 3. С 4 по 6 разряд - это уже повышение квалификации. 6. Предприятие или учебное заведение, выдающее такие свидетельства должно иметь лицензию Миносвиты. 7. Себестоимость пластиковых документов в Днепропетровской области на сегодня составляет около 53 грн. Поэтому некоторые обучающие организации для экономии денег не знающим людям "втюхивают" либо красивые по дешевке напечатанные корочки в ближайшей типографии, либо бумажные государственные свидетельства о повышении квалификации (стоят около 2,56 грн за штуку), которые человек не разбирающийся в этом вопросе не отличит от того что надо.
nikc33
4 липня, 2012 - 14:49
Лицензия не нужна!!!! Внимательно почитайте на что выдается лицензия - "На надання охоронних послуг .......", я пять лет работал нач охраны на предприятии, которое занималось другими услугами и за это время ни одной проверки ДСО и т.д. не было! Просто введите в штат еденицу охранник и вперед! Ни лицензии, ни удостоверений охранников у нас НЕ БЫЛО!