...
Реєструйся

Про оплату праці: лист від 04.03.2014 р. № 31-07240-03-11/4709


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.03.2014 р. N 31-07240-03-11/4709

Про оплату праці

Міністерство фінансів на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.02.2014 N 3568/1/1-14 розглянуло лист Федерації профспілок України стосовно встановлення посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2014 року у розмірі 923 гривні та повідомляє.

На сьогодні держава перебуває у найглибшій за всю історію своєї незалежності економічній кризі. Депресивний стан економіки унеможливлює підтримання належних соціальних стандартів для переважної більшості населення. Зберігаються мільярдні заборгованості із зарплат, соціальних виплат і допомог.

Програмою діяльності Уряду, схваленою Кабінетом Міністрів України 27.02.2014 року, визначено, що основним завданням та ціллю діяльності Кабінету Міністрів є невідкладна стабілізація фінансової ситуації та жорстка економія бюджетних коштів.

Встановлення з 1 січня 2014 року посадового окладу працівника тарифного розряду ЄТС у розмірі 923 гривні та збереження у січні – вересні 2014 року грошового розриву між мінімальною заробітною платою та посадовим окладом працівника I тарифного розряду ЄТС у розмірі 295 гривень потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету на оплату працівників бюджетної сфери в обсязі близько 7 млрд. гривень порівняно з передбаченими в державному бюджеті на 2014 рік на цю мету. Неінфляційні джерела покриття таких видатків відсутні.

Відповідно до попереднього звіту Державної казначейської служби України виконання зведеного бюджету за січень – лютий поточного року не забезпечує можливість підвищення посадових окладів працівникам бюджетної сфери у поточному році.

Таким чином, розгляд питання стосовно підвищення розміру посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС до стабілізації економічної ситуації в країні є недоцільним.

Заступник Міністра В. О. Коцюба

Матеріали до теми


Держслужбовці та поліцейські мають володіти англійською: прийнято відповідний проєкт закону № 9432
Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт № 9432 щодо застосування англійської мови в Україні. Цей крок наближає Україну до членства ...
Більше часу для наукової діяльності: ухвалено закон про зменшення навчального навантаження на викладачів
В кінці минулого тижня Верховна Рада України ухвалила закон про підтримку наукової роботи в закладах вищої освіти. Ініціативні та інноваційні ...
Законопроєкт щодо вдосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців, посадових осіб та військовими званнями взято за основу
За результатами розгляду на пленарному засіданні 5 червня Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону ...