Передплати журнал

Про внесення зміни до пункту 13 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. N 65


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 жовтня 2014 р. N 578
Київ

Про внесення зміни до пункту 13 додатка до постанови
Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. N 65

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 13 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. N 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» (Офіційний вісник України, 2014 р., N 22, ст. 683, N 37, ст. 995), доповнивши його абзацом такого змісту:

«Передбачене цим пунктом обмеження не застосовується до максимального розміру місячного грошового забезпечення (заробітної плати), нарахованого військовослужбовцям, особам начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (керівним працівникам льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії і Державної прикордонної служби), які беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, за відповідний місяць починаючи з 1 травня 2014 року.».

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Матеріали до теми


Проєкт наказу щодо виправлення помилок у листках непрацездатності
На сайті профспілок опубліковано проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального страхування України «Про ...