...
Реєструйся

Про затвердження форм державних статистичних спостережень із статистики праці


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 червня 2011 року N 163

Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної служби статистики України
 від 16 серпня 2012 року N 355

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики праці та отримання повної, всебічної й об’єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі статистики праці, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи:

1.1. Зі звіту за 2011 рік – N 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) “Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці” та N 6-ПВ (річна) “Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання”.

 

(форма  N 6-ПВ (річна) втратила чинність з 01.02.2013 р. згідно з наказом Державної служби статистики України від 16.08.2012 р. N 355)
1.2. форма N 1-ПВ (квартальна) втратила чинність з 1 лютого 2013 року

(згідно з наказом Державної служби
 статистики України від 16.08.2012 р. N 355)

1.3. Зі звіту за січень 2012 року – N 1-ПВ (місячна) “Звіт з праці”.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики.

3. Департаменту статистики праці (Сеник І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність, з 1 лютого 2012 року форми державних статистичних спостережень N 1-ПВ (квартальна) “Звіт з праці” та N 1-ПВ (місячна) “Звіт з праці”, затверджені наказом Держкомстату від 28.07.2010 N 307 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці”.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату –
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 

Матеріали до теми


Держслужбовці та поліцейські мають володіти англійською: прийнято відповідний проєкт закону № 9432
Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт № 9432 щодо застосування англійської мови в Україні. Цей крок наближає Україну до членства ...
Більше часу для наукової діяльності: ухвалено закон про зменшення навчального навантаження на викладачів
В кінці минулого тижня Верховна Рада України ухвалила закон про підтримку наукової роботи в закладах вищої освіти. Ініціативні та інноваційні ...
Законопроєкт щодо вдосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців, посадових осіб та військовими званнями взято за основу
За результатами розгляду на пленарному засіданні 5 червня Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону ...