...
Реєструйся

Профспілки вважають оптимістичні заяви Тігіпка про подолання безробіття за рік поганим жартом


Реальна кількість безробітних в 2011 році зросте приблизно на 28% і складе близько 2 млн.160 тис. осіб. Тому оптимістичні заяви чиновників про те, що безробіття в країні через рік вже не буде – це просто поганий жарт. Про це йдеться в заяві голови Національного форуму профспілок України Мирослава Якібчука.

«Важко зрозуміти логіку чиновників, які стверджують, що протягом цього року безробіття в Україні не буде. Адже ще наприкінці листопада минулого року, за їхніми ж офіційними даними, на 1 вакантне місце претендували близько 25 повністю безробітних. За нашими ж оцінками, реальна кількість безробітних в 2011 році зросте приблизно на 28% і складе близько 2 млн.160 тис. осіб», – підкреслив Якибчук.

Він нагадав, що значна кількість українців, не знайшовши роботи у власній країні, змушені були шукати її за кордоном. Для них, за словами голови НФПУ, теж має бути створено понад 10 млн. робочих місць.

«Ми кілька разів зверталися як до уряду Тимошенко, так і до уряду Азарова з вимогою створити Державну програму зі створення нових робочих місць. Крім того, ми надавали власні пропозиції щодо створення такої програми. Але відповіді так і не отримали», – зазначив Якібчук.

Нагадаємо, що кілька днів тому віце-прем’єр-міністр з питань соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що до кінця 2011 безробіття в Україні не буде.

Джерело: Фраза