Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
zhekkka_kadr
3 червня, 2013 - 10:44
Доброго дня ! Хто має проводити вступний інструктаж з охорони праці ? Проблема в тому, що спеціаліст з питань охорони праці звільнився,а особу потрібно термінову прийняти на роботу ! Де можна почитати про те,хто має право на проведення інструктажів з охорони праці ті інше..? Заздалегіть дякую за допомогу !
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 червня, 2013 - 12:17
Відповідно до п. 6.3 Типового Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05), затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 N 15, вступний інструктаж проводиться спеціалістом служби охорони праці або іншим фахівцем відповідно до наказу (розпорядження) по підприємству, який в установленому Типовим положенням порядку пройшов навчання і перевірку знань з питань охорони праці.
zhekkka_kadr
4 червня, 2013 - 11:05
Дякую !
Катерина.
10 листопада, 2015 - 19:05
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якими знанями чи освітою має володіти "фахівцем", який проводитиме вступний інструктаж з охорони праці. Та чи може виконувати цю функцію кадровик? Дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
11 листопада, 2015 - 10:56
Див. відповідь від 3 червня, 2013 - 12:17.