Радянські ялинкові прикраси стають дедалі популярнішими


Ретро знову в моді. У Росії цього року іграшки епохи СРСР стали справжнім хітом. Власниця однієї з найбільших колекцій — москвичка Лариса Пертрикова.

За 20 років вона зібрала більше 2 тисяч радянських ялинкових прикрас. Жінка каже, в неї іграшки викликають щасливі спогади про дитинство.

“Я почала їх збирати, тому що вони нагадують мені про щасливе дитинство, і я ці спогади дуже хочу зберегти. І ось чому я постійно виставляю свою колекцію – для того, щоб люди бачили і раділи”, — сказал колекціонерка Лариса Пертрикова.

Ретро-класикою цікавляться не лише пересічні москвичі, але і великі мистецькі галереї. Адже за раритетні іграшки, приміром 1930-х років, поціновувачі готові викласти кругленькі суми.

“Ми почали збирати та продавати радянські ялинкові прикраси одразу ж після того, як розвалився Союз. Люди приходять і кажуть: “Вау, як класно, в мене теж такі були в дитинстві”. Сучасні іграшки теж гарні, але от радянські — беззаперечні лідери”, — вважає працівниця галереї Катерина Беленкіна.

Окрім радянських іграшок, дедалі більшої популярності набирають власноруч зроблені ялинкові прикраси. Адже, як переконують москвичі, ніщо так не гріє душу та серце, як іграшка, зроблена власними руками.

Джерело: 24tv.ua