3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Алла Вікторівна
11 серпня, 2011 - 11:14
Здравствуйте. Я слышала, что человек после получения больничного должен пойти в Пенсионный фонд для взятия даных о своих отчислениях в Соц. страх. Как правильно объяснить людям что они должны пойти и взять эти данные , чтобы точно сделать расчет больничного? Спасибо.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
12 серпня, 2011 - 09:10
Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 14 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року № 2464 № 2464 Пенсійний фонд України та його територіальні органи зобов’язані надавати безоплатно на вимогу застрахованих осіб інформацію, що міститься на їх персональних облікових картках у Державному реєстрі. У пункті 3.3 Положення про Державний реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 року № 22-1, зазначено, що індивідуальні відомості про застраховану особу з Державного реєстру надаються страхувальникам та/або застрахованій особі на паперових носіях за формою, наведеною в додатку до цього Положення (форма ОК-7-з). Тобто, в документі не сказано, що тільки застрахована особа має право взяти дані (індивідуальні відомості) з Державного реєстру, це може зробити стахувальник та/або застрахована особа.
metallkunde
12 серпня, 2011 - 19:58
Колеги чи хто звертався вже за цією довідкою? Як практично це проходить? Чи потрібна довідка у випадку, якщо працівник до 01.01.2011 року напрацював 4 роки 9 місяців, а захворів от зараз, і я знаю що внески він сплачував, працюючи на моєму підприємстві? І має вже стаж 5 років?