...
Реєструйся

Рейтинг найкращих українських вищих навчальних закладів-2010


У рейтингу найкращих українських ВНЗ “Компас-2010” перше місце посів Київський політехнічний інститут. Рейтинг українських вищів складається вже третій рік поспіль.

Серед учасників – 234 українських ВНЗ, які готують випускників за такими актуальними спеціальностями, як економіка, юриспруденція, інформаційні технології, архітектура і технічні спеціальності.

Щоб дізнатися, які ВНЗ надають найкращу освіту, і чиї випускники найбільше затребувані на ринку праці, були опитані випускники, що закінчили інститути в період з 2004 по 2009 рік, а також роботодавці і експерти. У випускників цікавилися передусім тим, яке значення мав імідж зауладу при прийомі на роботу, а також те, наскільки корисними виявилися отримані знання в польових умовах. Роботодавці відповідали, які ВНЗ, на їхній погляд, надають найбільш якісну освіту.

На перші місця рейтингу, крім КПІ, потрапили також Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний університет “Львівська політехніка”, Донецький національний технічний університет і Київський національний університет будівництва та архітектури.

mojazarplata.com.ua