%count допис / 0 нових
Egis Ukraina
21 вересня, 2017 - 12:29
Колеги, підкажіть будь ласка чи поширюється  дія "Положення про робочий час і час відпочинку водіїв" (наказ Мінтранспорту №340, 07.06.10) на офісних вдіїв, які працюють на умовах повного робочого дня? Зокрема пункт2.7.: "Час охорони ТЗ з вантажем або без нього (підпункт "е" пункту 2.1 цього Положення) зараховується водію в розмірі 1/3 робочого часу. Конкретна тривалість часу охорони вантажу та ТЗ, що зараховується водіям у робочий час, встановлюється Перевізником за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником)." Дякую!!