...
Реєструйся

«РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ: відділ кадрів» — новий навчальний модуль для кадровиків-практиків


«РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ: відділ кадрів» —
новий навчальний модуль для кадровиків-практиків
 
Запрошуємо до мальовничого Моршина!
 
23 вересня
 
  Навчання проводитиме Вікторія Ліпчанська, член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, експерт проекту «Дистанційні курси підвищення кваліфікації кадровиків»!
 
У програмі:
 
1. Актуалізація знань з законодавства про працю: зміни що відбулися та відбудуться у КЗпП України, колізії норм законодавства про працю

2. Прийняття на роботі 95% помилок при вирішенні простої задачки:
від складання штатного розпису до складання наказу про прийняття на роботу: рішення в зразках
прийняття за суміщенням та за сумісництвом: різні випадки поєднання основної та додаткової роботи

3. «Відпускні негаразди»: актуальні запитання учасників дистанційних курсів у запитаннях та відповідях:
як надати відпустку працівникам, які мають дітей за кількома підставами?
як розрахуватися з «боргами» за відпустки
відкликання з відпустки: якщо дуже потрібно чи можна?

4. Робочий час та його документування: скільки можна вчинити порушень законодавства про працю?
сторожі та інші працівники що працюють за замінами: проводимо аудит кадрової документації
особливості застосування неповного робочого часу

5. Детально розбираємо звільнення підкріпляємо теорію судовою практикою:
що складніше звільнення у зв’язку зі скороченням штату чи за прогул: визначаємо підстави та останній робочий день без помилок
звільнення за власним бажанням працівника: як не нашкодити роботодавцю, приймаючи заяву від працівника

6. Перспективи трудового законодавства та кадрової роботи: актуальні очікування на вересень 2016 року — все про проект Трудового кодексу України

 
Умови участі:
 
Вартість участі: 900 грн
Для передплатників журналів ТОВ «МЕДІА-ПРО»: 800 грн
Увага! Передбачено спеціальні умови участі для державних організацій
 
Відгуки учасників курсів та семінарів Вікторії Ліпчанської:

Нещодавно пройшов курс  у ТОВ «МЕДІА-ПРО» «Кадровик. Вищий рівень» у зв’язку із чим хочу висловити окрему та особливу подяку за професіоналізм найвищого рівня – Вікторії Ліпчанській, отримав крім нових знань ще й дійсне задоволення від спілкування та дискусій , які мали місце під час навчання.  Також хочу подякувати за відповідальне та чуйне ставлення до клієнтів менеджерів Ірини та Анни, а також побажати натхнення та успіхів всьому колективу «МЕДІА–ПРО».

З повагою, В’ячеслав Коваленко

 

Будучи кадровиком з 20-річним досвідом роботи, навіть не здогадувалася, скільки може бути підводних каменів у роботі. Дякую експерту курсу В. Ліпчанській за терпіння та професійні поради. Тепер я маю нові знання, як спростити свою роботу та навести лад у документації, яку вважала ідеальною. Натхнення і успіхів усій команді експертів.

З повагою, Ірина Завірюха

 

Спасибо Виктории Липчанской за неоценимую работу и поддержку кадровиков, значение которых могут, к сожалению, оценить только специалисты, связанные с этим направлением, а остальные – только в случае действительно каких-то проблем.

Отдельно хочу поблагодарить за семинары, пройденный курс и материалы, которые Вы предоставляете.

Интересно, максимально информативно с освещением нюансов, которых не найдешь в специальной литературе и, тем более, в интернете.

Спасибо и надеюсь еще принять участие в обучении и семинарах.

С уважением, Виктория

 

Вікторія, дякую. Насправді такі практичні завдання дуже корисні.Бо поки читаєш закони і положення, нібито все знаєш і розумієш. А коли доходить діло до практичних завдань, робиш багато помилок. Ще раз дякую за наданий практичний матеріал.

З повагою, Тетяна

 

Здравствуйте.

Хочется с Вами поделиться впечатлениями от прошедшего недавно обучения на курсах повышения квалификации под руководством Виктории Липчанской.

Мне, к тому же, довелось побывать на семинаре, который проводила Виктория. Все познается в сравнении. Начнем с того, что в г. Запорожье я бывала на многих семинарах по кадровым вопросам, но мероприятия проходили настолько вяло и скучно, что я ожидала подобного, и была приятно удивлена, когда Виктория начала в быстром, позитивном темпе. Это была не просто начитка информации, все активно принимали участие в обсуждении тех или иных вопросов, решали интересные задачки, рассмотрение которых, мне очень помогло потом в тестировании.

Теперь, что касается самого обучения: материалы, которые мне были направлены Викторией по почте, содержали информацию, о которой я даже и не знала, хотя кадровиком работаю уже 10 лет. На протяжении обучения, возникали вопросы, на которые ВСЕГДА отвечала Виктория, за что ей большое спасибо. Вообще это человек, который, несмотря на свою занятость готов в любой момент помочь! Потом были тесты…. Настолько интересно были подготовлены вопросы и задачки, иногда заводящие в тупик, что думала не сдам тестирование, и опять помощь от Виктории: “Вспомни о чем мы говорили на семинаре”, сказала она, и пазл сложился. И вот у меня в руках “Свидетельство о повышении квалификации” государственного образца “Кадровик высшего уровня”!!! Я – горда, руководство – довольно, з/п – увеличена.

Я очень довольна и рекомендую всем пройти обучение у Виктории Липчанской. Это действительно мастер своего дела.

Большое Вам спасибо.

С уважением, Виктория

Для довідок:
(044) 507-2227

seminar@mediapro.com.ua