Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Степан Сергеевич
21 квітня, 2010 - 13:10
Уважаемые кадровики - госслужащие! Что общего и что различного в работе отдела кадров в госорганах не не в гос.? Какова специфика отдела госслужбы и кадров? Очень нужна информация из первых рук. Помогите! Заранее благодарю.
Експерт (не перевірено)
19 листопада, 2010 - 12:08
Тільки тим, що держ. службовець є посадовою особою, йому присв. ранг тощо (діє Закон України "Про державну службу" . Специфіка роботи таж що і в приватних фармах.
Smile
1 грудня, 2010 - 20:18
Шановний "Експерт"! Зразу видно що Ви ніколи не стикалися з держслужбою та службою в органах місцевого самоврядування. Краще не коментуйте того чого не знаєте!!! Не вводьте людей в оману.
Афина
Зображення користувача Афина.
25 листопада, 2010 - 17:51
Різниця між роботою відділу кадрів підприємства і кадровою службою на держслужбі величезна. Дуже багато спеціальних нормативних актів, справ, які не ведуть у ВК підприємств; проведення атестації, щорічної оцінки державних службовців, стажування, кадровий резерв, запобігання корупції, службові розслідування, ранги, спеціальні звання, декларації про доходи, плани, звіти, ведення особових справ в електронному вигляді... А чого варто вивчити обчислення стажу держслужби для встановлення і виплати надбавок, грошової виплати? Робота кадровика-держслужбовця є набагато складнішою, відповідальнішою і забюрократизованою.
Smile
1 грудня, 2010 - 20:27
Хочу трішки доповнити - організація та проведення обов"язкового апаратного навчання спеціалістів, навчання кадрового резерву, плани і звіти про виконання планів. А чого тільки вартий прийом на роботу!