...
Реєструйся

Робота вдома на 13% ефективніше офісної, – дослідження


Спеціалісти американського національного бюро економічних досліджень проглянули досвід китайського колл-центру зі штатом в 16 тис. співробітників. Вони виявили, що оператори, котрі працюють віддалено на 13% менше хворіють і обробляють дзвінки на 4% швидше, ніж ті, які сидять в офісі, повідомляють Вести Економіка.

Туристичне агентство КНР CTrip погодилося на наступний експеримент: група операторів чотири дні в тиждень працювала з дому, а в п’ятницю виконувала ту ж роботу в офісі.Контрольна група продовжувала працювати в звичайному режимі. Поспостерігавши дев’ять місяців за показниками ефективності, вчені помітили, що тиха домашня обстановка підвищує продуктивність. Найпомітніші результати були у тих, кому зазвичай доводилося добиратися на роботу понад півтори години.

Компанії теж виграють від віддаленої роботи: витрати на оренду офісу падають на 80%. Щоправда, вартість утримання IT-парку зростає на 20% – співробітникам потрібно встановити термінали для роботи, які будуть простоювати один робочий день з п’яти.

Ці дослідження суперечать нещодавнім рішенням генерального директора Yahoo! Марісси Майєр, яка хоче до червня перевести всіх співробітників на офісну роботу. Щоправда складно порівнювати умови роботи в китайському шумному колл-центрі і кампусі Yahoo!.

Джерело: UBR.