...
Реєструйся

Розваги бувають різними


26 червня був завершений перший в історії України Чемпіонат з гри на уявній гітарі.Фінал Чемпіонату, в якому брали участь призери регіональних відбіркових турів зі Львова, Донецька, Києва і Одеси, став найяскравішим подією всього турніру.

Це було енергійне, професійне та незабутнє шоу, всі учасники якого назавжди увійшли в історію як перші українські фіналісти Чемпіонату з гри на уявній гітарі. Міжнародному журі, до складу якого увійшли Оуті Ісотало – другий секретар Посольства Фінляндії в Україні, Валерій Чачібай – програмний директор Просто Радіо, Олег Собчук – фронтмен групи С.К.А.Й і легендарний київський ресторатор Ерік Айгнер, було вкрай важко визначити переможця, тому що всі учасники викладалися на сцені на всі 100%, а головне – зривали бурхливі овації глядачів.

Змагання відкрила тендітна Кнопа (Київ). Її композиція в стилі “рокабіллі” завершилася ефектним викидом туфельок у натовп. Улюбленець київської публіки Професор Молотов у вже традиційному червоному піджаку порадував глядачів справжньою міні-виставою з уявної гітарою. Колобочок зі Львова вразив публіку своїми фантастичними стрибками, але члени журі не “побачили” гітари в його руках, і їхні оцінки не дали йому шансів на перемогу.

Легенда Одеси – Зайцев Нет підготував практично балетний номер під класичну музику і був гарний у танці, але судді вимагали більшого – справжнього драйву і все тієї ж гітари. Усе це було у чемпіонки Донецька Анни Курцановської – під час її номера зал ревів від захоплення, а Олег Собчук, не чекаючи закінчення виступу, показав вищу оцінку – 6.0. Дівчині трохи не вистачило балів для того, щоб отримати жадане звання чемпіонки України.

Чемпіоном України став киянин Барон Конокрад. Ні в кого не виникло сумнівів, що в нього в руках саме “гітара” і що грає він на ній віртуозно. Шалена енергія в поєднанні з точним” влученням” у музику вивели його на перше місце. Чемпіону України 23 роки, він працює дизайнером у рекламному агентстві. Крім уявної гітари, захоплюється скейт-бордингом і сноубордингом. Перед своїм чемпіонським виступом Барон сказав, що для нього важлива не перемога, а “класно отколбасіть”. Це ще раз підтверджує давню істину, що лише той, хто щиро віддається улюбленій справі, не думаючи про нагороди і почесті, в результаті досягає найвищого успіху.

Барон Конокрад відправиться у світову столицю Air Guitar – фінське місто Оулу – представляти Україну на світовому чемпіонаті. Там він боротиметься з переможцями національних Чемпіонатів з 28 країн світу.

Організатори сподіваються, що відтепер гра на уявній гітарі стане однІією з улюблених розваг українців.

 Джерело: gloss.ua

ДОВІДКА

Чемпіонат світу з гри на уявній гітарі

Коротко про історію чемпіонату

Уперше Чемпіонат з гри на уявній гітарі було проведено у фінському місті Оулу в 1996 році. На перший погляд, гра на неіснуючому інструменті – абсурдна ідея. Натомість, це дійство стало подією міжнародного рівня, яке приваблює величезну кількість учасників, глядачів і представників ЗМІ – усі вони щороку  збираються в Оулу.

Головна мета

Мета Чемпіонату світу з гри на уявній гітарі – популяризація ідеї миру в усьому світі.

Згідно з ідеологією Чемпіонату з гри на уявній гітарі (Air guitar), якщо кожна людина у світі заграла на уявній гітарі, на Землі припинилися б війни, зупинилося б глобальне потепління, зникла решта катаклізмів. Тому наприкінці кожного міжнародного Чемпіонату з гри на уявній гітарі (Air Guitar) людей  з усього світу закликають до одночасної гри на уявному інструменті в ім’я збереження  миру.

Учасники Чемпіонату з гри на уявній гітарі (Air guitar) цілком віддаються музиці, не маючи справжньої гітари в руках. Кожен може пережити неймовірне відчуття – побувати на сцені рок-зіркою. І для цього Вам не потрібно нічого, окрім власне Вас. Жодних спеціальних навичок чи обладнання. Учасники Чемпіонату з гри на уявній гітарі – люди будь-якої статі і віку, раси, соціального статусу і сексуальної орієнтації.

У 2010 році Чемпіонат  з гри на уявній гітарі відзначатиме 15-ю річницю.

Перед тим, як поїхати на Чемпіонат світу до Фінляндії, учасники мають пройти відбір, позмагатися в національних чемпіонатах своєї країни. Переможці з кожної країни щороку прямують до Фінляндії, аби зустрітися в бою на міжнародному чемпіонаті у якості майстрів гри на невидимому інструменті.

Фінал чемпіонату в Фінляндії триває 3 дні. Це 3 дня розваг спільно з виступами найкращих майстрів гри на уявній гітарі. У фіналі Чемпіонату світу з гри на уявній гітарі беруть участь переможці національних конкурсів з усього світу.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ОТРИМАЄ СПРАВЖНЮ ЕЛЕКТРОГІТАРУ!